Napoli nuk di të ndalet me fitore, mposht edhe Udinesen

Ka përfunduar ndeshja tejet interesante mes Napolit dhe skuadrës së Udineses, ku skuadra e Luciano Spallettit ka regjistruar fitoren e…

Napoli synon vetëm fitoren kundër Udineses, ja formacionet zyrtare

Sot me fillim nga ora 15:00 do të zhvillohet ndeshja tejet interesante mes Napolit dhe skuadrës së Udineses, e vlefshme…

AC Milan-Udinese/Kampioni synon fitoren, ja formacionet zyrtare – foto

Serie A edhe zyrtarisht rikthehet sot, ku programin e sotëm e hapin dy ndeshje tejet interesante, ndër to edhe ajo…

Kampioni e nis sezonin e ri në shtëpi, ja formacionet e mundshme të Milanit e Udineses

Sezoni i ri i Serie A rikthehet sot, ku tetë skuadra i rikthehen aksionit, përfshirë këtu edhe kampionin, AC Milanin.…

Chelsea fiton edhe miqësoren e dytë kundër Udineses

Skuadra angleze, Chelsea, ka shënuar fitore solide sot kundër Udineses, miqësore kjo e dyta brenda këtyre dy klubeve. Gjiganti anglez…

​Armando Broja luan titullar për Chelsean në miqësoren ndaj Udineses

Sulmuesi i Kombëtares shqiptare, Armando Broja do të luajë titullar në miqësoren që Chelsean e luan në Itali ndaj Udineses.…

Chelsea do të përballet në miqësore me këtë skuadër italiane

Pas kthimit nga turneu veror i Chelseat në SHBA, Thomas Tuchel dhe skuadra e tij do të vazhdojnë përgatitjet e…

Tri klube italiane interesohen për Granit Xhakën

Granit Xhaka mund të ndryshojë kampionat dhe të kalojë nga Premier Liga në Serie-A. Reprezentuesi i Zvicrës ishte shumë afër…

Interi mposht Udinesen, qëndron një hap prapa Milanit

Ka përfunduar ndeshja në stadiumin “Dacia Arena” mes skuadrës së Udineses dhe kampionit aktual Interit, e vlefshme për xhiron e…

Mbyllet pjesa e parë mes Udineses e Interit, ja rezultati

Ka përfunduar pjesa e parë në stadiumin “Dacia Arena”, ku kampioni aktual italian Inter gjendet në epërsi prej dy golave.…