Trippier debutoi në eliminimin e Newcastle kundër Cambridge në FA Cup

Skuadra me pronarët më të pasur në botë Newcastle United është eliminuar sot qysh në raundin e tretë të FA…

Atletico Madridi gjen zëvendësimin e Trippier

Kampioni spanjoll Atletico Madrid është duke synuar që të transferojë mbrojtësin e Arsenalit Cedric Soares, raporton “Talk Sport”. Gjigandi spanjoll…

Trippier flet pas transferimit te Newcastle: Nuk mendova dy herë për t’u larguar nga Atletico

Kieran Trippier ka thënë që ai nuk ka menduar dy herë për tu larguar nga Atletico Madridi dhe Liga e…

Zyrtare, Trippier bëhet transferimi i parë i Newcastle United

Klubi anglez me pronarët më të pasur në botë Newcastle United ka konfirmuar sot transferimin e mbrojtësit të krahut të…

Trippier pranë kalimit te klubi me pronarët më të pasur në botë

Skuadra angleze me pronarët më të pasur në botë Newcastle United është shumë pranë transferimit të mbrojtësit të krahut të…

Goditje e rëndë për Atletico Madridin, ylli i tyre dënohet me dhjetë javë mos-lojë

Kieran Trippier është pezulluar nga futbolli për dhjetë javë dhe është dënuar me një gjobë prej 70,000 funte pasi ka…

Presidenti i PSG me lajme të mira për parisienët

Presidenti i Paris Saint-Germain Nasser Al-Khelaifi thotë se është tejet i bindur se dyshja Mbappe e Neymar do të nënshkruajnë…

Chilwell dhe Trippier jashtë skuadrës së Anglisë

Kombëtarja e Anglisë do jetë pa Ben Chilwellin dhe Kieran Trippierin të mërkurën mbrëma në kuadër të Ligës së Kombeve…