Kupa e Kosovës/Prishtina eliminon Ballkanin, Gjilani shkatërron Trepçën ‘89

Kanë përfunduar tre nga katër ndeshjet e programit të sotëm të Kupës së Kosovës, ku vetëm njëra prej tyre shkon…

Dabiqaj fantastik, hat-trick ndaj Trepçës ‘89

Është shënuar edhe goli i katërt në stadiumin “Riza Lushta” në përballjen mes Trepçës ’89 dhe Gjilanit. Skuadra e Gjilanit…

Trepca 89’ ngushton epërsinë e Gjilanit

Është shënuar edhe goli i tretë në stadiumin “Riza Lushta” në ndeshjen mes Trepçës ’89 dhe skuadrës së Gjilanit. Skuadra…

Gjilani e nis furishëm ndaj Trepçës ’89, dy gola brenda tetë minutave

Kemi ndryshim të rezultatit në ndeshjen që po zhvillohet mes skuadrës së Trepçës ’89 dhe asaj të Gjilanit. Skuadra e…

Vdekja e futbollistit të Trepçës ’89, Ademi: Talent i jashtëzakonshëm, sot u shua për të udhëtuar drejt parajsës

Vdekja e futbollistit 17 vjeçar të Trepçës ’89, Erion Kajtazi ka tronditur futbollin vendor, por edhe opinion e Kosovës në…

Superliga e Kosovës, fillon ndeshja mes Ballkanit e Trepçës ‘89

Ka filluar të zhvillohet minuta e parë e përballjes mes Ballkanit dhe skuadrës së Trepçës ’89. Përballja e sotme i…

Superliga e Kosovës, kampioni përballet me Trepçën ‘89

Sonte me fillim nga ora 13:00 do të zhvillohet ndeshja e mbetur e Superligës së Kosovës, respektivisht xhiros së tretë,…

Pjesa e parë: Prishtina në disavantazh, pa gola mes Dukagjinit e Trepçës ‘89

Ka përfunduar pjesa e parë në dy ndeshjet që po zhvillohen në kuadër të xhiros së 17 të Superligës së…

Prishtina përballet sot me Trepçën ’89 në “Fadil Vokrri”

Prishtina dhe skuadra e Trepçës ’89 do të përballen sot me fillim nga ora 18:00 në stadiumin “Fadil Vokrri”, ndeshje…

Malisheva shkatërron Trepçën ’89, Drenica barazon me Ferizaj

Kanë përfunduar dy ndeshjet e programit të sotëm të Superligës së Kosovës, ku kemi disa rezultate tejet interesante. Pas plot…