​Kolona në rrugën Vushtrri-Stanovc, apelohet që të përdoren rrugët alternative

Në rrugën nacionale Mitrovicë-Prishtinë, zona e Vushtrrisë, për shkak të punimeve në zgjerimin e rrugës në segmentin Vushtrri- Stanovc ditëve…

Një i vdekur dhe 9 të lënduar në një aksident trafiku në rrugën Prishtinë-Pejë

Një person ka vdekur dhe 9 të tjerë janë lënduar në një aksident trafiku që ka ndodhur në rrugën Prishtinë-Pejë.…

​Vdes personi që u aksidentua dy javë më parë

Ka ndërruar jetë personi i cili ishte aksidentuar në mesditën e 16 nëntorit në Komoran, më saktësisht në rrugën Prishtinë-Pejë.…

Tollovi në trafik, bllokohen hyrjet e Prishtinës

Të gjithë rrugët që të shpien për në Fushë Kosovë janë bllokuar. Bllokimi i rrugës për në Fushë Kosovë ka…

Stuhia anulon fluturimet në Gjermani, vështirësohet trafiku hekurudhor

Rreth 180 fluturime u anuluan sot nga aeroporti i Frankfurtit për shkak të stuhisë, e cila është 15 për qind…
error: