Totti: Unë do të jem në Tiranë

Legjendja e Romës Francesco Totti ka konfirmuar se ai do të jetë prezent në stadiumin “Air Albania” më 25 maj…

Totti përkrah Mourinhon, thumbon lojtarët e Romës

Francesco Totti ka shprehur përkrahje drejt trajnerit nën presion të Romës Jose Mourinho, duke thënë që skuadra italiane nuk ka…

Infektohet me Covid-19 edhe Francesco Totti

“Sky Sport Italia”, raporton se edhe ish-kapiteni i Romës, Francesco Totti, së fundmi ka rezultuar pozitiv me virusin Covid –…

“Përshëndetje baba”. Totti mallëngjen me mesazhin lamtumirës për babain

Francesco Totti ka ndarë një mesazh tejet emocionues në rrjetet sociale ku i ka dhënë lamtumirën e fundit babait të…

Totti i del në krahë Salah, dhe tregon të vërtetën

Ka qenë viti 2017-të dhe shumë pak mund të kishin imagjinuar se në aksin Roma-Liverpool do të shkruhej historia. Mohamed…

Pas largimit nga Roma, kjo është puna e re e Francesco Tottit

Francesco Totti ka bërë hapin e tij të radhës në karrierë ku ka hapur agjencinë e tij për skautim, menaxhment…