Largimi nga stadiumi kundër Tottenhamit, Ronaldo: Të më inkuadrosh tre minuta në lojë? Nuk jam ai lloj lojtari

Intervista bombastike e superyllit portugez, Cristiano Ronaldo me Piers Morgan po vazhdon të publikohet në copëza, ndërsa sot ikona e…

Liverpooli mposht Southamptonin, spektakël golash mes Tottenhamit e Leeds United

Kanë përfunduar gjashtë nga tetë ndeshjet e programit të sotëm të Premier Ligës angleze, ku kemi disa rezultate tejet interesante.…

Klopp fiton duelin me Conten, Liverpooli mposht Tottenhamin

Ka përfunduar derbi anglez mes Tottenhamit dhe Liverpoolit, ku ky i fundit ka arritur të arkëtojë pikët e plota nga…

Tottenhami ngushton epërsinë e Liverpoolit, shënon Kane – video

Tanimë mysafirët kanë arritur ta gjejnë golin e parë të ndeshjes në stadiumin “Anfield Road”. Tottenhami ka arritur ta ngushtojë…

Pjesa e parë: Liverpooli në epërsi kundër Tottenhamit

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen tejet interesante mes Tottenhamit dhe Liverpoolit, ku ky i fundit hynë drejt zhveshtores…

Salah i pandalshëm, shënon përsëri kundër Tottenhamit – video

Tanimë është shënuar edhe goli i dytë në derbin tejet interesant mes Tottenhamit dhe Liverpoolit. Gjiganti anglez, Liverpool e ka…

Liverpooli në epërsi kundër Tottenham, shënon Salah – video

Tanimë është zhbllokuar rezultati në derbin anglez mes Tottenhamit dhe Liverpoolit, ku ky i fundit ka arritur të gjejë golin…

Chelsea shkatërrohet nga Brightoni, Tottenhami fiton me përmbysje ndaj Bournemouthit

Kanë përfunduar ndeshjet që ishin duke u zhvilluar në Premier Ligën angleze, ku kemi disa rezultate tejet interesante. Pas 90’…

Pjesa e parë: Brightoni shkatërron Chelsean, Tottenhami në disavantazh

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjet që po zhvillohen momentalisht në Premier Ligën angleze, ku kemi disa rezultate tejet…

Reali e dëshiron yllin e Tottenhamit

Siç raportohet nga “Daily Mail”, gjiganti spanjoll, Real Madrid po synon që të nënshkruajë me yllin e Tottenhamit, Heung-Min Son.…