Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Pogba e thotë qartë emrin e lojtarit që e meriton Topin e Artë

Paul Pogba beson se N’Golo Kante meriton të fitojë Topin e Artë përpara super yjeve si Cristiano Ronaldo dhe Lionel…

Topi i Artë, “Goal” renditë 20 pretendentët kryesor

Dhënia e çmimit “Topi i Artë” u anulua në vitin 2020 dhe lojtarët më të mirë të botës përsëri po…

Ja lojtarët me më së shumti “Topa të Artë”

“Transfermarkt” ka publikuar një listë që përbëhet prej lojtarëve që kanë më së shumti “Topa të Artë”, prej kohës që…
error: