MVP dhe Top 5 e xhiros së tretë në Superligën e Kosovës

Xhiroja e tretë e Art Motion Superligës së Kosovës në basketboll ka dhuruar ndeshje interesante, madje sfida Bashkimi-Sigal Prishtina u…
error: