Ferdinand parashikon Top 4 në Premier Ligë, nuk ka vend për Chelsean e Arsenalin

Ish-mbrojtësi i Manchester United, Rio Ferdinand beson se Manchester City do të mbrojë titullin e Premier Ligës këtë sezon falë…

Garë e zjarrtë për Top 4, ja ndeshjet e mbetura të Arsenalit e Tottenhamit

Skuadra londineze Tottenham triumfoi sot në derbin kundër Arsenalit, duke e mposhtur këtë të fundit me shifrat 3:0, dhe duke…

Ndizet gara për Top 4, Tottenhami triumfon me lehtësi në derbin kundër Arsenalit

Ka përfunduar gjithçka sa i përket derbit londinez mes Tottenhamit e Arsenalit, ku skuadra e Antonio Contes ka arritur të…

Tottenham e Arsenal luftojnë kokë më kokë për Top 4, ja formacionet zyrtare

Sonte me fillim nga ora 20:45 do të zhvillohet derbi i Londrës Veriore, ku skuadra e Tottenham e pret në…

Sevilla e Atletico Madridi vazhdojnë sot garën për Top 4 në La Liga

La Liga spanjolle vazhdon sot me disa ndeshje interesante, të vlefshme këto për xhiron e 36 të këtij sezoni. Programin…

Liga e Kampionëve synimi i vetëm i Arsenalit, ngjitet në Top 4

Ka përfunduar derbi londinez mes skuadrës së West Ham United dhe asaj të Arsenalit, ku ky i fundit ka arritur…

Tottenhami, ia kushtëzon fitoren Arsenalit kundër West Hamit në garën për Top 4

Skuadra londineze Tottenham ka shënuar sot fitore tejet të rëndësishme si vendase kundër Leicester Cityt, kështu duke mbajtur gjallë shpresat…

Tottenham rrezikon Top 4, mposhtet nga Brightoni

Ka përfunduar ndeshja mes skuadrës së Tottenhamit dhe asaj të Brightonit, ku ky i fundit ka arritur të befasojë skuadrën…

Thellohet kriza për United në garën për Top 4, mposhtet nga Evertoni

Ka përfunduar ndeshja në stadiumin “Goodison Park” mes skuadrës së Evertonit dhe asaj të Manchester United, ku nikoqirët kanë arkëtuar…

Evertoni lufton për mbijetesë e United për Top 4, ja formacionet zyrtare

Sot me fillim nga ora 13:30, përballja në “Goodison Park” mes skuadrës së Evertonit dhe asaj të Manchester United do…