Reagojnë tifozët e Juventusit: Edhe më keq se në 2006-tën

Grupet e tifozëve “Juventus Ultras” kanë fajësuar hapur presidentin Andrea Agnelli dhe administratën e tij për dënimin me 15 pikë…

Komentet e Ten Hag pasi fitores ndaj Nottinghamit do të kënaqin tifozët e United

Erik ten Hag e ka konfirmuar se Manchester United do të jetë aktiv në merkaton dimërore, duke kërkuar një sulmues…

Çarten tifozet argjentinase, festojnë triumfin në Kupën e Botës të zhveshura (VIDEO)

Festa e argjentinasve për triumfin në Kupën e Botës në Katar nuk ka të ndalur, ku janë publikuar video të…

Tifozët e United me këngë të re anti-Ronaldo (VIDEO)

Tifozët e Manchester United kënduan një këngë të re në mbrëmjen e së mërkurës kundër Cristiano Ronaldos, në ndeshjen e…

Tifozët janë tronditur kur mësuan se ky lojtar i futbollit amerikan është vetëm 12 vjeç – foto

Tifozët nuk po mund të pajtohen me faktin që lojtari i futbollit amerikan, Jeremiah Johnson i ka vetëm 12 vjet.…

​Pesë orë para ndeshjes, Doha pushtohet nga argjentinasit

Gjysmëfinalja e parë e Kupës së Botës ndërmjet Argjentinës dhe Kroacisë do të zhvillohet sonte, me fillim nga ora 20:00.…

Fetahu paralajmëron rishikimin e vendimit për ndalimin e tifozëve mysafir në ndeshjet e basketbollit

Kryetari i Federatës së Basketbollit të Kosovës, Arben Fetahu ka bërë të ditur se vendimi për ndalimin e udhëtimit të…

Katari publikon shifra më të mëdha të tifozëve në stadiume se sa kapaciteti i tyre

Përtej problemeve dhe paqartësive të shumta që po e përcjelin Kampionatin Botëror që po zhvillohet në Katar, së fundi raportohet…

Tifozët e Katarit lëshuan stadiumin që pas pjesës së parë

Mijëra ulëse bosh mund të shiheshin brenda stadiumit “Al Bayt” gjatë pjesës së dytë të ndeshjes hapëse të Kupës së…

Shkëndija lëshon komunikatë zyrtare pas përleshjes së tifozëve në derbin me Shkupin

Klubi i Shkëndijës ka reaguar në lidhje me ngjarjen aspak të hijshme që ndodhi në duelin e Kupës së Maqedonisë…