Tuchel: Kepa nuk ka se çfarë të më dëshmojë mua

Trajneri i Chelseat Thomas Tuchel ka insistuar se Kepa Arrizabalaga nuk ka asgjë për t’i dëshmuar atij, ku tregoi përkrahje…

Tuchel i relaksuar rreth së ardhmes së Rudiger

Trajneri gjerman Thomas Tuchel është i relaksuar mbi situatën e të ardhmes së Antonio Rudiger, pavarësisht spekulimeve se ai mund…

Tuchel kritikon blerjen e re të klubit: Bëri gabime të mëdha

Chelsea ka arkëtuar tri pikë të reja në Premier Ligës pas fitores të së shtunës kundër Aston Villas më rezultat…

Tuchel shpallet trajneri më i mirë i vitit nga UEFA

Pas shpërblimeve për portierin, mbrojtësin, mesfushorin, sulmuesin më të mirë, UEFA ka shpërndarë edhe çmimin për trajnerin e vitit. Këtë…

Chelsea ia beson të ardhmen Thomas Tuchel

Trajneri gjerman i cili e zëvendësoi Frank Lampardin këtë janar, ka vazhduar sot të ardhmen e tij me “Blutë” edhe…

Tuchel zbulon çfarë bisedoi me pronarin Abramovich menjëherë pas ndeshjes me Cityn

Thomas Tuchel është afër nënshkrimit të një kontrate të re pasi çoi Chelsean drejt trofeut të Ligës së Kampionëve me…

70 milionë funte kushton blerja që Tuchel po ua kërkon pronarëve të Chelseat

Trajneri i Chelseat, Thomas Tuchel po kërkon nga klubi që të bëhet një ofertë konkrete për mesfushorin e West Hamit,…

Tuchel kërkon kujdes të madh në ndeshjen kthyese ndaj Portos

Edhe pse ka shënuar një fitore me rezultat 2-0 në ndeshjen e parëm trajneri i Chelseat ka kërkuar nga lojtarët…

Tuchel: Mos prisni që Havertz të jetë si Diego Costa

Trajneri i Chelseat Thomas Tuchel ka bërë një krahasim interesant ndërmjet Kai Havertz dhe ish-sulmuesit të Chelseat Diego Costa duke…

Tuchel i mahnitur me paraqitjen e Mason Mount

Trajneri i Chelseat Thomas Tuchel ishte i kënaqur me performancën e Mason Mount pas fitores së tyre në Ligën e…
error: