​Kurti priti në takim ministrat Tuppurainen dhe Byrne

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka pritur në takim delegacionet nga shtetet e Finlandës dhe Irlandës, të kryesuara nga ministrja…

​Bislimi pret në takim ministren finlandeze, Tuppurainen

Zëvendëskryeministri i Parë për Integrim Evropian, Zhvillim dhe Dialog, Besnik Bislimi sot ka pritur në takim delegacione nga shtetet e…