Dy të vrarë në një sulm me thikë në Gjermani

Dy persona janë vrarë dhe disa të tjerë janë plagosur në një sulm me thikë në një tren në veri…

Arrestohen katër të mitur për rrahje, sekuestrohet një thikë

Policia ka njoftuar se, sot rreth orës 11:30, janë njoftuar se ka ndodhur  një rrahje në rrugën “Bedri Bajrami” në…

Theret me thikë një person në Prishtinë, arrestohen tre të tjerë

Një person ka marrë lëndime trupore pasi është therur me thikë sot rreth orës 13:30 në lagjen Lakrishte, në Prishtinë.…

Policia konfiskon një armë të ftohtë në Aeroportin e Prishtinës

Policia e Kosovës ka njoftuar se të hënën në mëngjes, në Aeroportin Ndërkombëtar të Prishtinës “Adem Jashari”, kanë konfiskuar një…

E fundit, ish-futbollisti i Arsenalit plagoset me thikë

Raportimet e fundit bëjnë të ditur që ish-futbollisti i Arsenalit, Pablo Mari është plagosur me thikë në një qendër tregtare.…

Theren me thikë dy persona në Obiliq

Dy persona janë therur me thikë në Obiliq nga dy të dyshuar si pasojë e një mosmarrëveshje e momentit. Viktimat…

I mituri lëndon rëndë me thikë një mashkull në Zhur

Një i mitur në fshatin Zhur të Prizrenit ka goditur me thikë një mashkull të cilit i ka shkaktuar lëndime…