Një i mitur ther me thikë tre persona në Klinë

Tre persona kanë kërkuar ndihmë mjekësore në Klinë, pasi që ishin therur me thikë nga i dyshuari mashkull kosovar i…

Edhe ata shkojnë nën thikë!

Edhe pse më shpesh flitet për gra të famshme që e teprojnë me operacionin kozmetik, dhe sot ato nuk duken…

Therje me thikë në Prishtinë

Një person i pa njohur deri më tani, ka sulmuar me thikë viktimën mashkull në Prishtinë, të cilit i ka…

Vriten me thikë 3 kalimtarë në qytetin britanik

Tre persona humbën jetën dhe një tjetër mbeti i plagosur rëndë si pasojë e një sulmi me thikë në një…

Dy të arrestuar për therje me thikë në Pejë

Dy persona janë arrestuar në rrugën “Esat Mekuli” në Pejë, pasi që njëri prej tyre ka therë me thikë një…

Theret me thikë një i mitur, arrestohen dy persona

Policia e Kosovës  në Pejë njofton se në rrugën “Esat Mekuli”  është informuar për një incident  i cili u cilësua…