39 thika të konfiskuara dhe një i arrestuar në aksionin e policisë në Tiranë

Policia e Shtetit shqiptar gjatë një aksioni për kapjen e drogës ka arrestuar sonte personin me inicialet H.M. (44) me…

Therje me thikë në Fushë Kosovë

Një person është dërguar në QKUK për trajtim mjekësor pasi që i njëjti është sulmuar me thikë nga një person…

I mituri theret me thikë në Hajvali

Një i mitur është therur me një mjet të mprehte-thikë nga i dyshuari mashkull kosovar, po ashtu i moshës se…

Plagoset me thikë një 17-vjeçar në Malësinë e Madhe, arrestohet autori

Një 17-vjeçar ka mbetur i plagosur me thikë në Malësinë e Madhe këtë të hënë. Policia e Shtetit shqiptar ka…

Therje me thikë në një market në Dragash

Tre persona janë arrestuar në Dragash, pasi që të njëjtit në një lokal-market, janë përfshirë në rrahje në mes veti,…

Theren me thikë dy nxënës në Drenas

Dy nxënës janë sulmuar me thikë në Drenas. Deri të therja me thikë erdhi pas një mosmarrëveshje që kishte ndodhur…

Therje me thikë në Prishtinë, arrestohen dy persona

Dy persona janë arrestuar dje në Prishtinë, pasi kanë sulmuar fizikisht me thikë viktimën mashkull kosovar, duke i shkaktuar lëndime…

Therje me thikë në Suharekë

Një person është arrestuar në Suharekë, pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje, ka sulmuar fizikisht duke e godit me…

Gërvishi vetën me thikë dhe raporton rrejshëm se ishte sulmuar

Një person është arrestuar në Prishtinë, pasi që i njëjti ka raportuar për një rast lëndim trupor të shkaktuar ndaj…

Tentim vrasje me thikë, katër vjet burgim për të akuzuarin

Gjykata Themelore në Ferizaj, ka shpall aktgjykim dënues ndaj të pandehurit L.A. shtetas i Republikës së Kosovës, i akuzuar sipas…
error: