Jeni në një lidhje të përkushtuar? Bëni një test me 5 pyetje

Nuk ka dyshim se në një marrëdhënie mes dy njerëzve duhet bërë një kompromis. Më së shpeshti shprehet gjatë marrjes…

Reja dhe Hysaj flasin para ndeshjes me Spanjën: Test i vështirë, kërkojmë rezultat pozitiv

Trajneri i Kombëtares së Shqipërisë Edy Reja dhe mbrojtësi i krahut të djathtë Elseid Hysaj kanë folur sot në një…

SHBA: Test dhe izolim negativ për pacientët pa simptoma COVID-19

Ndërsa numri i njerëzve të infektuar me variantin omicron rritet çdo ditë në të gjithë Shtetet e Bashkuara, zyrtarët e…

Biden premton sigurimin e më shumë testeve për COVID

Presidenti Joe Biden premtoi sot se do të sigurohej që të ketë më shumë teste për COVID në vende të…

Një test interesant zbulon se çfarë ngjyrash ka shpirti juaj

Merrni këtë test interesant dhe zbuloni se çfarë ngjyre ka shpirti juaj. Përveç pamjes sonë të jashtme dhe asaj që…

Ky test zbulon sa e shëndetshme është zemra juaj

Me ndihmën e një testi të thjeshtë dhe pa pagesë, që nuk zgjat shumë, mund të kontrolloni gjendjen e zemrës.…

Maqedonia e Veriut sot shqyrton heqjen e testit PCR për kosovarët

Qeveria e Maqedonisë së Veriut sot mund të marrë vendim për heqjen e testit PCR për qytetarët e Kosovës. Sipas…

Me test brenda tri ditëve të fundit, nuk shkohet në karantinë

Shtetasit e Maqedonisë së Veriut, të mbetur jashtë vendit për shkak të bllokimit si pasojë e pandemisë Cvodi-19, do të mund…

Franca prezanton testin e internetit për koronavirus

Ministria e Shëndetësisë e Francës ka aprovuar një test që mund të përdoret për të kontrolluar simptomat dhe mundësinë e…

Porsche 911 Turbo në fazën e fundit të testimit

Porsche do të prezantojë premierën e modeleve 911 Turbo dhe 911 Turbo S në panairin e ardhshëm të veturave në…