Ten Hag kërkon që Ronaldos t’i shkëputet kontrata me Man.UTD

Erik ten Hag mësohet se u ka thënë shefave të tij në Manchester United se Cristiano Ronaldo nuk duhet të…

Ten Hag zbulon të preferuarin e tij për ta udhëhequr sulmin e United

Erik ten Hag thotë se Anthony Martial është pjesë kyçe e shpresave të Manchester United për ta mbyllur sezonin aktual…

Ten Hag: Jam i bindur se do të ketë më shumë gola nga Ronaldo

Trajneri i Manchester United, Erik Ten Hag është shprehur i kënaqur me paraqitjen e mbrëmshme të Cristiano Ronaldos kundër Sheriff…

Ten Hag flet për situatën e Ronaldos: Duhet të ketë pasoja

Refuzimi për tu inkuadruar në lojë në ndeshjen kundër Tottenhamit i ka kushtuar shumë Cristiano Ronaldos, ku tani karriera e…

Ten Hag i vendosur, Ronaldo do të stërvitet i vetmuar

Refuzimi për tu inkuadruar në lojë në minutat e fundit të fitores së Manchester United kundër Tottenhamit i ka kushtuar…

Ten Hag thotë se do të “merret” me Ronaldon pas veprimit të tij në sfidën me Tottenhamin

Cristiano Ronaldo vendosi që të largohej nga “Old Trafford” para përfundimit ndeshjes ndërmjet Manchester United dhe Tottenhamit të cilën “Djatë…

Maguire mungon në derbin mes Cityt e United por ka mbështetjen e Ten Hag

Harry Maguire nuk do të paraqitet për Manchester Unitedin kundër Manchester Cityt për shkak të një lëndimi, por Erik ten…

Fundi i merkatos, Ten Hag konfirmon situatën e Ronaldos

Gjiganti anglez, Manchester United, nuk pritet që të jetë aktiv në ditën e fundit të afatit kalimtar të transferimeve, pasi…

Ten Hag premton se United do të luftojë dhëmbë për dhëmbë për ta mposhtur Liverpoolin

Trajneri i Mançester United, Erik ten Hag, këmbëngul se “The Reds” duhet të luftojnë për ta rigjetur formën e tyre…

Rashford te PSG? Ten Hag jep përgjigjen e fundit

Së fundmi ka pasur rritje të spekulimeve për të ardhmen e Marcus Rashford, të cilat e lidhnin vazhdimisht me një…