Moti sot

Sot në vendin tonë pritet të mbajë mot kryesisht i vranët dhe me shi. Megjithatë nuk do të mungojë as…

Parashikimi i motit

Sot në vendin tonë pritet të mbajë mot me diell dhe vranësira të cilat parashihen të sjellin reshje shiu. Sipas…

Moti sot

Sot në vendin tonë pritet të mbajë mot kryesisht i ngjashëm, diell dhe vranësira të cilat parashihen të sjellin shi.…

Parashikimi i motit

Sot në vendin tonë pritet të mbajë mot me diell dhe vranësira të cilat parashihen të sjellin reshje shiu. Sipas…

Moti sot

Sot në vendin tonë pritet të mbajë mot me diell dhe vranësira të cilat parashihen të sjellin reshje shiu. Sipas…

Parashikimi i motit

Sot në vendin tonë pritet të mbajë mot me diell dhe vranësira të cilat parashihen të sjellin reshje shiu. Sipas…

Moti sot

Sot në vendin tonë do të mbajë mot me diell dhe vranësira të cilat parashihen të sjellin shi. Sipas Institutit…

Parashikimi i motit për pesë ditë

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se mot i paqëndrueshëm do të na shoqërojë deri më datë 12  qershor. Sipas…

Parashikimi i motit

Sot do të mbajë mot kryesisht i kthjellët por edhe me vranësira. Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, nuk parashihen ndryshime…

Moti sot

Sot do të mbajë mot kryesisht i kthjellët, por edhe me vranësira. Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, nuk parashihen ndryshime…