Parashikimi i motit

Sot në vendin tonë pritet të mbajë mot me diell dhe pjesërisht i vranët. Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, vranësirat…

Parashikimi i motit

Sot në vendin tonë pritet të mbajë mot me diell dhe pjesërisht i vranët. Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, temperaturat…

Moti sot

Sot në vendin tonë pritet të mbajë mot me vranësira dhe intervale të gjata me diell. Sa i përket temperaturave…

Moti sot

Sot në vendin tonë pritet të mbajë mot me diell dhe pjesërisht i vranët. Vranësirat vende-vende mund te sjellin riga…

Moti sot

Sot në vendin tonë pritet të mbajë mot kryesisht i vranët dhe me shi. Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, reshjet…

Moti sot

Sot në vendin tonë pritet të mbajë mot kryesisht i vranët dhe me shi. Megjithatë nuk do të mungojë as…

Parashikimi i motit

Sot në vendin tonë pritet të mbajë mot me diell dhe vranësira të cilat parashihen të sjellin reshje shiu. Sipas…

Moti sot

Sot në vendin tonë pritet të mbajë mot kryesisht i ngjashëm, diell dhe vranësira të cilat parashihen të sjellin shi.…

Parashikimi i motit

Sot në vendin tonë pritet të mbajë mot me diell dhe vranësira të cilat parashihen të sjellin reshje shiu. Sipas…

Moti sot

Sot në vendin tonë pritet të mbajë mot me diell dhe vranësira të cilat parashihen të sjellin reshje shiu. Sipas…