Fundjava me të reshura shiu dhe bubullima

Fundjava do të jetë me mot më jostabil, me të reshura shiu dhe bubullima. Kurse, në fillim të javës së…

Moti kryesisht i vranët dhe me reshje shiu

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se sot do të mbajë mot kryesisht i vranët dhe me reshje shiu. Sipas…

​Moti sot me diell, këto janë temperaturat

Mot me diell dhe pjesërisht i vranët do të vazhdojë të mbajë edhe sot e nesër. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës…

Moti sot me diell, këto janë temperaturat

Moti sot do të jetë me diell. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) ka njoftuar se temperaturat minimale do të lëvizin…

Moti për sot

Gjatë ditës së sotme do të mbajë mot me diell dhe pjesërisht i vranët. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) ka…

​Parashikimi i motit për dy ditë

Nesër dhe të enjten pritet që të mbajë mot me diell dhe pjesërisht i vranët. Të enjten parashihen reshje të…

Moti për sot

Pas reshjeve të shiut, Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) ka njoftuar që moti do të stabilizohet. IHMK paralajmëron që do…

Moti sot, këto janë temperaturat

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) ka njoftuar se gjatë ditës së sotme do të mbajë mot me diell, e herë…

Mot me diell, këto janë temperaturat për sot

Edhe gjatë ditës së sotme por edhe katër ditëve të ardhshme në vend do të mbajë mot me diell. Instituti…

​Sot mot me diell, këto janë temperaturat

Gjatë ditës së sotme do të mbajë mot me diell. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) ka njoftuar se temperaturat minimale…