Moti për sot

Gjatë ditës së sotme në Kosovë do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell. Instituti Hidrometeorologjik i…

Moti për sot

Gjatë ditës së sotme në Kosovë moti do të jetë me intervale me diell dhe vranësira të ndryshueshme. Instituti Hidrometeorologjik…

Moti për sot

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) ka njoftuar se vendi ynë do të vazhdojë të mbetet nën ndikimin e masave të…

Ja si do të jetë moti në fundjavë

Prishtina Weather bën të ditur se të shtunën do të ketë rënie të temperaturave, ndërsa të dielën edhe riga lokale…

Parashikimi i motit për sot dhe nesër

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) ka njoftuar se situatë e ngjashme meteorologjike do të vazhdojë edhe për gjatë këtyre dy…

Moti për sot

Gjatë ditës së sotme nuk parashihet të ketë reshje të shiut apo të borës. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) ka…

​Edhe sot reshje bore, këto janë temperaturat

Edhe sot parashihet të ketë reshje bore. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK), ka njoftuar se temperaturat minimale parashihen të ulen…

Moti për sot

Moti sot do të jetë me diell dhe vranësira të shpërndara. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) njofton se temperaturat minimale…

Moti sot

Mot i vranët e vende-vende parashihet të ketë reshje shiu e bore. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) ka njoftuar se…

Moti për sot

Gjatë ditës së sotme moti do të jetë stabil. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) ka njoftuar se temperaturat minimale do…