​Moti për sot

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) ka njoftuar se edhe gjatë ditës së sotme do të mbajë mot i paqëndrueshëm dhe…

Moti sot në Kosovë

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se sot vendi ynë do të ndikohet nga masat e ajrit me presion të…

Sot mot me shi dhe reshje bore

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) ka paralajmëruar se gjatë ditës së sotme do të ketë reshje shiu dhe bore. Temperaturat…

Moti për sot

Gjatë ditës së sotme do të mbajë mot kryesisht i vranët. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) njoftoi se temperaturat minimale…

Moti nesër në Kosovë

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se pas këtyre ditëve të fundit me temperatura të larta, vendi ynë do të…

Moti për sot dhe katër ditët e ardhshme

Megjithëse java do të fillojë me mot të mirë dhe me temperatura të ngjashme me ato të ditëve të fundit,…

Ja si do të jetë moti në Kosovë gjatë javës

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se gjatë 5 ditëve të ardhshme do të ketë ulje të temperaturave, sidomos nga dita…

​Moti sot dhe nesër

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) ka njoftuar se gjatë dy ditëve do të mbajë mot i vranët dhe me intervale…

Moti për sot

Gjatë ditës së sotme në Kosovë do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell. Instituti Hidrometeorologjik i…

Moti për sot

Gjatë ditës së sotme në Kosovë moti do të jetë me intervale me diell dhe vranësira të ndryshueshme. Instituti Hidrometeorologjik…