Temperaturat për dy ditët e ardhshme

Gjatë së premtes do të mbahet mot me diell dhe vranësira kalimtare. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) njofton se temperaturat…

Moti sot, temperaturat minimale -13 gradë Celsius

Gjatë së mërkurës në Kosovë do të mbaj mot i vranët dhe me reshje të dobëta bore. Instituti Hidrometeorologjik i…

Parashikimi i motit, temperaturat deri -8 gradë Celsius

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHK), njofton se në dy ditët e ardhshme mbi vendin tonë do të mbajë mot me…

Temperatura rekorde, “ngrin” Spanja

Temperatura rekorde janë shënuar sot në Spanjë. Agjencia e monitorimit të motit AEME ka konfirmuar temperaturat e ulët të cilat…

​Moti për sot

Në javën e fundit të vitit në Kosovë do të mbajë moti i butë dhe i ndryshueshëm. E gjatë së…

Moti sot dhe nesër

Gjatë së premtes dhe të shtunës në Kosovë do të mbajë mot kryesisht i vranët. Kështu bëhet e ditur nga…

Moti për sot dhe nesër

Situatë e ngjashme meteorologjike do të vazhdojë të mbajë edhe gjatë ditëve vijuese. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IKH) bën të…

​Moti për sot

Në vendin tonë do të mbajë mot i ndryshueshëm. Mëngjesi i së enjtes do të jetë i ftohtë, përgjatë ultësirave…

Moti për sot

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHK) ka parashikuar se se gjatë ditës së sotme në vend do të mbajë mot i…

Parashikimi i motit për sot dhe nesër

IHMK-ja njofton se në dy ditët e ardhshme do të mbajë mot me vranësira të çrregullta dhe intervale me diell.…
error: