Moti sot

Sot në vendin tonë pritet të mbajë mot i vranët dhe me intervale të shkurta me diell. Në fushat termike…

​Sot mot i vranët

Sot në vendin tonë do të mbajë mot i vranët, e në orët e para të do të ketë edhe…

Parashikimi i motit

Sot në vendin tonë do të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara. Vranësirat gjatë ditës parashihen që vende-vende…

Parashikimi i motit

Sot në vendin tonë do të mbajë mot kryesisht i vranët. Vranësirat parashihen të sjellin reshje shiu. Sipas Institutit Hidrometeorologjik…

​Parashikimi i motit

Sot në vendin tonë do të mbajë mot kryesisht i qetë. Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, temperaturat minimale do të…

Parashikimi i motit

Sot në vendin tonë do të mbajë mot me vranësira dhe intervale me diell. Vranësirat vende-vende mund të sjellin riga…

​Moti sot

Sot në vendin tonë do të mbajë mot i vranët dhe me reshje shiu. Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, temperaturat…

Parashikimi i motit, bien temperaturat

Sot në vendin tonë do të mbajë mot me diell dhe pjesërisht i vranët. Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, temperaturat…

Mot me diell e vranësira

Sot në vendin tonë do të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara. Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, temperaturat…

​Mot me diell dhe vranësira

Sot në vendin tonë do të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara. Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, vranësirat…