​Parashikimi i motit për dy ditë

Nesër dhe të enjten pritet që të mbajë mot me diell dhe pjesërisht i vranët. Të enjten parashihen reshje të…

Moti për sot

Pas reshjeve të shiut, Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) ka njoftuar që moti do të stabilizohet. IHMK paralajmëron që do…

Moti sot, këto janë temperaturat

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) ka njoftuar se gjatë ditës së sotme do të mbajë mot me diell, e herë…

Mot me diell, këto janë temperaturat për sot

Edhe gjatë ditës së sotme por edhe katër ditëve të ardhshme në vend do të mbajë mot me diell. Instituti…

​Sot mot me diell, këto janë temperaturat

Gjatë ditës së sotme do të mbajë mot me diell. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) ka njoftuar se temperaturat minimale…

​Sot dita e parë e pranverës, këto janë temperaturat për këtë javë

Sot është dita e parë e pranverës, e me të cilën vinë ditët më të ngrohta. 21 marsi është dita…

Moti për sot

Sot parashihet mot kryesisht me diell, herë-herë edhe vranësira kalimtare. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) ka njoftuar se temperaturat minimale…

Moti për sot

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) ka njoftuar se gjatë ditës së sotme parashihet mot kryesisht me diell por edhe i…

Moti sot dhe nesër

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se gjatë dy ditëve të ardhshme do të mbajë mot kryesisht i vranët dhe…

​Moti për sot

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) ka njoftuar se edhe gjatë ditës së sotme do të mbajë mot i paqëndrueshëm dhe…