Parashikimi i motit

Sot në vendin tonë do të mbajë mot me vranësira dhe intervale me diell. Vranësirat  gjatë ditës parashihen të sjellin…

Moti sot

Sot në vendin tonë do të mbajë mot me vranësira dhe intervale me diell. Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, vranësirat…

Moti sot

Sot (e premte) në vendin tonë parashihet të mbajë mot me diell dhe vranësira të cilat gjatë ditës vende-vende parashihen…

Parashikimi i motit

Sot në vendin tonë do të mbajë mot kryesisht me diell dhe pjesërisht i vranët. Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës,…

​Parashikimi i motit

Sot në vendin tonë do të mbajë mot kryesisht me diell dhe relativisht nxehtë. Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, temperaturat…

Moti sot

Sot në vendin tonë do të mbajë mot kryesisht me diell dhe relativisht nxehtë. Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, temperaturat…

​Moti sot

Sot në vendin tonë pritet të mbajë mot i vranët dhe me diell. Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, temperaturat minimale…

Parashikimi i motit

Sot në vendin tonë do të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara. Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, temperaturat…

Moti sot

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se sot do të mbajë mot i vranët dhe vende-vende me reshje shiu. Sipas…

Moti sot

Sot në vendin tonë do të mbajë mot kryesisht i vranët. Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, vranësirat parashihet të sjellin…