​Parashikimi i motit

Sot pritet të mbajë mot me diell dhe vranësira të cilat në pjesën e dytë të ditës vende-vende mund të…

​Moti sot

Në vendin tonë sot do të mbajë mot i kthjellët dhe me diell. Sipas Institutit Hidrometeorologjik, temperaturat minimale do të…

​Moti sot

Sot pritet të mbajë kryesisht mot i ngrohtë dhe me diell. Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 11-13 gradë celsius,…

Parashikimi i motit

Dita e sotme pritet të karakterizohet me mot të vranët dhe reshje shiu. Edhe temperaturat do të shënojnë rënie. Temperaturat…

​Parashikimi i motit

Mot kryesisht me diell dhe pjesërisht i vranët  parashihet të mbajë sot. Riga shiu parashihen në disa pjesë të relievit…

Moti sot

Sot në vendin tonë do të mbajë kryesisht mot me diell. Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 4-8 gradë celsius,…

​Moti sot

Vendi ynë edhe sot do të vazhdojë të mbetet nën ndikimin e masave të ajrit me presion të ndryshueshëm atmosferik.…

​Moti sot

Edhe sot vendi ynë do të vazhdojë të mbetet nën ndikimin e masave të ajrit me presion të ndryshueshëm atmosferik.…

Parashikimi i motit

Sot pritet të mbajë kryesisht mot me diell, me vranësira të shpërndara.  Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës parashikon që temperaturat minimale…

​Parashikimi i motit

Gjatë ditës së sotme pritet që të mbretërojë mot me diell. Sipas Institutit Hidrometeorologjik, temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet…