Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Parashikimi i motit për sot dhe nesër

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se sot do të mbajë mot kryesisht i vranët. Ndërsa të shtunën parashihet të ketë…

​Parashikimi i motit

Sot parashihet të mbajë mot me vranësira të shpërndara dhe me diell. Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, temperaturat minimale do…

​Parashikimi i motit

Sot do të mbajë mot kryesisht i vranët dhe me reshje shiu dhe bore. Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet…

​Moti sot në Kosovë

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se sot do të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara. Temperaturat minimale…

Parashikimi i motit

Vendi ynë vazhdon të mbetet nën ndikimin e masave të ajrit me presion të lartë atmosferik. Në këto kushte meteorologjike…

Parashikimi i motit

Edhe sot pritet të mbajë mot kryesisht i vranët dhe relativisht i ftohtë. Gjatë ditës së sotme nuk pritet të…

Moti, rikthehet bora dhe i ftohti

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës thotë se sot dhe nesër do të mbajë mot kryesisht i vranët dhe relativisht i ftohtë.…

Moti, rikthehen reshjet e shiut dhe të borës

Pasi ditët e para të muajit mars u shoqëruan me mot kryesisht të ngrohtë, i ftohti me reshje shiu e…

​Parashikimi i motit për sot dhe nesër

Sot do të mbajë mot me diell dhe vranësira kalimtare, më të theksuara për rreth maleve. Temperaturat minimale do të…

​Parashikimi i motit

Mot kryesisht pranveror do të mbajë edhe gjatë ditës së sotme. Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet -3 deri 0…
error: