​Parashikimi i motit

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës parashikon se gjatë ditës së martë do të mbizotërojë mot me vranësira, riga shiu dhe shkarkime…

Parashikimi i motit

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës paralajmëron se mot me temperatura të larta do të vijojë të mbajë edhe këtë javë. Sot…

I nxehti afrikan, temperatura deri në 37 gradë

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës paralajmëron se sot do të mbajë mot me diell dhe shumë i nxehtë. Kjo situatë meteorologjike…

Parashikimi i motit

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se sot mbi vendin tonë do të mbajë mot me diell dhe vranësira të cilat…

​Parashikimi i motit

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës paralajmëroi se vendi ynë do të vazhdojë të mbetet nën ndikimin e masave të ajrit me…

​Moti sot në Kosovë

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se sot do të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara, vende-vende parashihen…

Moti për pesë ditë, ftohtë, ngrica e temperatura -11 gradë Celsius

Me mot të ftohtë dhe me ngrica do të mbizotëroj gjatë javës së tretë të shkurtit në Kosovë. Instituti Hidrometeorologjik…

​Moti, ulje e ndjeshme temperaturash edhe në Shqipëri

Shqipëria sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë mot të kthjellët në pjesën e parë të…

​Moti sot në Kosovë

Pas valës së të nxehtit afrikan, vendi ynë do të ndikohet nga masat e ajrit me presion të ndryshueshëm atmosferik.…

Moti sot në Kosovë

Sot parashihet të mbajë mot kryesisht i qetë, me diell dhe vranësira të shpërndara. Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet…
error: