​Aksident në Gllaviqicë të Pejës, 4 të lënduar (video)

Një aksident ka ndodhur në rrugën Pejë – Prishtinë, saktësisht në fshatin Gllaviqicë. Sipas informacioneve të para dy automjete janë…

Aksident në rrugën Prishtinë-Gjilan, lëndohen katër persona

Një aksident trafiku mes një kamionetë dhe veturë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në rrugën Prishtinë-Gjilan, përkatësisht në fshatin Slivovë.…

Autobusi përplaset me një veturë në qendër të Tiranës, ka të lënduar

Një aksident rrugor është regjistruar në orët e para të mëngjesit në Tiranë, ku janë përfshirë një autobus dhe një…

Tre persona lëndohen në aksidentin në Lupq të Podujevës

Tre persona janë lënduar në aksident trafikun që ndodhi mëngjesin e së mërkurës në rrugën Prishtinë-Podujevë, saktësisht në fshatin Lupq.…

Dy persona lëndohen në vetëaksidentin në Vranidoll

Një veturë është vetëaksidentuar në mëngjesin e sotëm në fshatin Vranidoll në magjistralen Prishtinë-Podujevë. Në këtë vetëaksident në janë lënduar…

​Në QKUK po trajtohen 9 persona të lënduar nga shpërthimi në Ferizaj

9 persona të lënduar nga shpërthimi i bombolës në një lokal në Ferizaj janë duke u trajtuar në emergjencën e…

​Lëndohen 8 persona në një aksident trafiku në magjistralen Pejë-Prishtinë

Lëndohen 8 persona në një aksident trafiku në magjistralen Pejë-Prishtinë Një aksident trafiku mes një kombibusi dhe një veture ka…

​Aksident në Mitrovicë, lëndohen 4 persona

Në mëngjesin e së hënës një aksident trafiku me të lënduar ka ndodhur në fshatin Shupkovcë. Në aksident janë përfshirë…

Lëndohen dy persona në një aksident në magjistralen Prishtinë-Gjilan

Një aksident trafiku ka ndodhur në mëngjesin e së mërkurës në magjistralen Prishtinë-Gjilan. Shkak i këtij aksidenti janë lënduar dy…

Vdes një grua në aksident trafiku

Një vetë aksident ka ndodhur pasditen e djeshme në fshatin Mramor. Në këtë vetë aksident ka vdekur një grua dhe…
error: