Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Hoti: Do të dëshmojmë se nuk do të ketë të paprekshëm para ligjit

Kryeministri Avdullah Hoti shuarjen e Task-forcës antikorrupsion në Policinë e Kosovës e ka cilësuar si vendim të duhur duke garantuar…

​Hoti sot në interpelancë lidhur me shfuqizimin e Task-Forcës antikorrupsion

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, është thirrur në interpelancë në Kuvendin e Kosovës. Interpelanca do të mbahet sot në orën…

​Hoti për shuarjen e Task-Forcës: Gjërave do t’ju shkojmë deri në fund

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti tha se vendimin për shuarjen e task-forcës po e kritikojnë ata që kanë frikë se…

Hoti: Askush s’duhet të frikësohet nga shuarja e Task-Forcës

Megjithëse me vendim e ka shuar Task-Forcën për luftimin e korrupsionit të nivelit të lartë, kryeministri Avdullah Hoti po insiston…

Veliu refuzon që të raportoj për shkarkim të Qalaj dhe shuarjen e Task-Forcës Anti-Korrupsion

Ministri i Punëve të Brendshme, Agim Veliu nuk i është përgjigjur ftesës së Komisionit për Çështje të Sigurisë dhe Mbrojtjes…

Selimi kërkon kujdes dhe analizë para se të shfuqizohet Task-forca Anti-Korrupsion

Qeveria e Kosovës sot pritet ta shfuqizojë Task-forcën Anti-Korrupsion. Ky propozim është bërë i ditur në agjendën e Qeverisë, ku…
error: