Agon Avdija: Takimet e përditshme po na konfirmojnë me shumë entuziazëm se 17 tetori do të jetë dita e fitores në Istog

Kandidati për kryetar të Istogut, Agron Avdijaj bashkë me kandidatin për Kuvend Komunal, Fadil Mahaj kanë takuar qytetarët dhe bizneset…

Bislimi thotë se në Bruksel iu përgjigj Serbisë për asociacionin

Zëvendëskryeministri i Kosovës, Besnik Bislimi ka treguar për takimet që kishte në Bruksel. Ai ka thënë se në Bruksel kanë…

Bislimi raporton për takimet në Bruksel: Nuk ka pasur dialog, vetëm informacion nga Lajçak

Me debate dhe përplasje është përcjellë raportimi i zëvendëskryeministrit të Kosovës, Besnik Bislimi në Komisionin për Punë të Jashtme dhe…

Palmer: Të formohet Qeveria e Kosovës pa pengesa politike

Gjatë ditës së enjte, përfaqësuesi special për Ballkanin Perëndimor në departamentin amerikan, Matthew Palmer dhe ambasadori i Shteteve të Bashkuara…

Osmani vazhdon takimet në Bruksel

Ushtruesja e detyrës së presidentes së Kosovës, Vjosa Osmani, edhe sot do të vazhdojë takimet në Bruksel. Ajo gjatë së…
error: