Toney vuri bast që ekipi i tij të humbet 13 herë, zbulohen arsyet e suspendimit

Sulmuesi i Bretnfordit, Ivan Toney është suspenduar nga të gjitha aktivitetet që e përfshijnë futbollin për tetë muajt e ardhshëm.…

PSG dorëzohet para Messit, suspendimi nuk vlen më

Suspendimi i Lionel Messit nga Paris Saint-Germain zgjati vetëm 10 ditë, dhe jo dy javë siç ishte paralajmëruar. Superylli argjentinas…

Këta lojtarë rrezikojnë suspendimin te Chelsea nëse ndëshkohen sot ndaj Realit

Sonte me fillim nga ora 21:00 stadiumi “Santiago Bernabeu” do të jetë nikoqir i përballjes tejet interesante mes Real Madridit…

Një polic dyshohet të jetë i përfshirë në plagosjen në veri

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka suspenduar një zyrtar policor i cili dyshohet të jetë përfshirë në plagosjen e…

Një polic suspendohet nga puna, voziti nën ndikim të alkoolit

Një zyrtar policor është suspenduar përkohësisht nga puna, pasi mbrëmë ka rrezikuar jetën e dy qytetarëve në Gjilan për shkak…