​Superliga, mbyllen me rezultate befasuese pjesët e para të tri ndeshjeve

Superliga, mbyllen me rezultate befasuese pjesët e para të tri ndeshjeve Ka përfunduar pjesa e parë e tri ndeshjeve të…

Nuk ka fitues mes Llapit e Drenicës, ja rezultatet përfundimtare

Kanë përfunduar të dy ndeshjet e programit të sotëm të Superligës së Kosovës, ku në asnjërën prej tyre nuk ka…

Fillojnë ndeshjet në Superligën e Kosovës

Kanë filluar dy ndeshjet e sotme të programit të Superligës së Kosovës mes Llapit e Drenicës dhe Ulpianës e Dukagjinit.…

Superliga e Kosovës, ndeshje interesante mes Llapit e Drenicës

Superliga e Kosovës rikthehet sot me dy ndeshje në kuadër të xhiros së gjashtë të sezonit të ri 2021/22. Përballja…

​Shpallet lojtari më i mirë i xhiros së pestë në Superligën e Kosovës

Federata e Futbollit të Kosovës së bashku me sponsorin e Superligës, Bankën Kombëtare Tregtare, BKT Kosova, vazhdojnë të ndajnë çmimin…

​Ndryshon renditja në Superligën e Kosovës pas xhiros së pestë

Me tri ndeshjet e zhvilluara sot është kompletuar edhe xhiroja e pestë e Superligës së Kosovës në futboll. Prishtina mori…

Tri ndeshje në Superligën e Kosovës, ky është derbi kryesor

Do të zhvillohen sot edhe tri ndeshjet e mbetura të Superligës së Kosovës për t’u kompletuar edhe xhiroja e pesët…

​Renditja momentale në Superligën e Kosovës

Janë zhvilluar sot dy ndeshjet e para të javës së pestë të Superligës së Kosovës në futboll. Ballkani mori një…

Ja rezultatet e pjesëve të para të ndeshjeve në BKTSuperliga

Kanë përfunduar pjesët e para të dy ndeshjeve të programit të sotëm të Superligës së Kosovës, ku në derbin mes…

Ballkani-Llapi, Malisheva-Feronikeli, ndeshjet e sotme në Superligën e Kosovës

Superliga e Kosovës rikthehet sot me dy ndeshje tejet interesante, të vlefshme këto për xhiron e pestë të sezonit të…