​Dy ndeshjet e Superligës që zhvillohen sot

Xhiroja e 29 e Superligës së Kosovës vazhdon sot me dy ndeshje të tjera pas atyre të zhvilluara dje. Drita…

​Përfundojnë ndeshjet në Superligën e Kosovës, Prishtina dhe Llapi vazhdojnë me fitore

Kanë përfunduar dy ndeshjet e xhiros së 29 në Superligën e Kosovës, ku skuadrat si Prishtina dhe Llapi kanë siguruar…

Superliga e Kosovës, zhvillohet xhiroja e 29

Superliga e Kosovës vazhdon sot me dy ndeshje interesante në kuadër të xhiros së 29. Llapi do të zhvilloj ndeshje…

Fitojnë Drita dhe Prishtina, kështu duket tabela e Superligës së Kosovës

Janë zhvilluar tashmë 28 ndeshje në Superligën e Kosovës në futboll për edicionin garues 2020/21. Me fitoren e sotme ndaj…

Llapi nuk i bën ballë Dritës, Prishtina më fitore minimale ndaj Drenicës

Është kompletuar sot xhiroja e 28 e Superligës së Kosovës në futboll me dy ndeshjet e fundit ku u ballafaquan…

Nis furishëm sfida Llapi – Drita, shënohen dy gola brenda katër minutave

Llapi dhe Drita janë duke u ballafaquar në ndeshjen e vlefshme për xhiron e 28 të Superligës së Kosovës. Ballafaqimi…

Xhiro e 28-të në Superligën e Kosovës; Ballkani dhe Gjilani e mbyllin me fitore

Kanë përfunduar dy ndeshjet e parapara që të zhvillohen sot në kuadër të programit të xhiros së 28-të në Superligën…

Rikthehet Superliga, Arbëria-Trepça ’89 hap xhiron e 28-të

Superliga e Kosovës rikthehet sot me një ndeshje interesante në kuadër të xhiros së 28-të. Arbëria pret në stadiumin “Sami…

27 ndeshje të zhvilluara, kjo është renditja tabelare e Superligës së Kosovës

Shumë e pa qartë dhe e paparashikueshme vazhdon të jetë lufta për titull në Superligën e Kosovës. Tashmë kur janë…

Prishtina fiton derbin ndaj Ballkanit, Feronikeli shkatërron Llapin

Janë zhvilluar sot edhe dy ndeshje të tjera të javës së 27 të Superligës së Kosovës në futboll. Prishtina e…