Xhiro e 22-të e Superligës kompletohet sot me këto dy ndeshje

Superliga e Kosovës e vazhdon rrjedhën e saj edhe sot me dy ndeshje të tjera me të cilat edhe do…

​Fitore e Prishtinës në frymën e fundit, kështu duket tabela e Superligës së Kosovës

Sot është zhvilluar ndeshja e parë e xhiros së 22-të e Superligës së Kosovës në futboll ku u ballafaquan Trepça…

Trepça ’89 – Prishtina, derbi në Superligën e Kosovës

Xhiro e 22-të në Superligën e Kosovës rikthehet me një ndeshje tejet interesante. Skuadra e Trepçës ’89 pret në shtëpi…

Superliga e Kosovës, fitojnë Arbëria dhe Drenica

Xhiro e 21-të në Superligën e Kosovës ka përfunduar sot me dy ndeshje, ku Besa e Pejës priti në shtëpi…

Superliga e Kosovës vazhdon sot me xhiron e 21-të

Superliga e Kosovës rikthehet sot me disa ndeshje tejet interesante në kuadër të xhiros së 21-të. Ndeshja më interesante e…

Kompletohet xhiro e 19 e Superligës së Kosovës, mbyllen pa fitues dy ndeshjet e sotme

Sot janë zhvilluar edhe dy ndeshjet e fundit të xhiros së 19 të Superligës së Kosovës në futboll. Në asnjërën…

Superliga e Kosovës, rezultatet nga dy ndeshjet e sotme pas 45 minutave të para

Superliga e Kosovës në futboll po e vijon rrjedhën e saj edhe sot me dy ndeshje të tjera të vlefshme…

Superliga e Kosovës, Drita mposht Llapin, Prishtina triumfon ndaj Drenicës

Sot ka filluar stinori pranveror i Superligës së Kosovës në futboll dhe në program ishin tri ndeshje të vlefshme për…

Tabela e Superligës në basketboll, luftë e ashpër për kreun e tabelës

Superliga e Kosovës në basketboll po e vijon rrjedhën e saj duke ofruar ndeshje jashtëzakonisht interesante dhe një luftë të…

Mbyllet sezoni vjeshtor i Superligës, kjo është renditja tabelare

Me derbin e zhvilluar ndërmjet Prishtinës dhe Dritës në “Fadil Vokrri” e cila përfundoi pa fitues me rezultatin 1-1, Superliga…
error: