Superliga e Kosovës, rezultatet nga dy ndeshjet e sotme pas 45 minutave të para

Superliga e Kosovës në futboll po e vijon rrjedhën e saj edhe sot me dy ndeshje të tjera të vlefshme…

Superliga e Kosovës, Drita mposht Llapin, Prishtina triumfon ndaj Drenicës

Sot ka filluar stinori pranveror i Superligës së Kosovës në futboll dhe në program ishin tri ndeshje të vlefshme për…

Tabela e Superligës në basketboll, luftë e ashpër për kreun e tabelës

Superliga e Kosovës në basketboll po e vijon rrjedhën e saj duke ofruar ndeshje jashtëzakonisht interesante dhe një luftë të…

Mbyllet sezoni vjeshtor i Superligës, kjo është renditja tabelare

Me derbin e zhvilluar ndërmjet Prishtinës dhe Dritës në “Fadil Vokrri” e cila përfundoi pa fitues me rezultatin 1-1, Superliga…

Mbyllet pa fitues derbi ndërmjet Prishtinës dhe Dritës

Ka përfunduar ndeshja derbi e Superligës së Kosovës ndërmjet Prishtinës dhe Dritës, e zhvilluar në stadiumin “Fadil Vokrri”, përcjell KosovaPress.…

Humbja e thellë nga Gjilani, ky është reagimi i FC Ballkanit

Skuadra nga Suhareka, FC Ballkani ka pësuar humbje të papritur kundër Gjilanit me rezultat 0-4 si vendas dukë u bërë…

Këto dy ndeshje zhvillohen sot në Superligën e Kosovës

Superliga e Kosovës vazhdon me ndeshje interesante edhe gjatë ditës së sotme derisa po zhvillohet xhiro e 18-të e këtij…

Hapet java e 18 në Superligën e Kosovës me këtë ndeshje

Superliga e Kosovës rikthehet sot me ndeshjen mes Besës dhe Gjilanit, përballje kjo në kuadër të xhiros së 18, përcjell…

​Superliga e Kosovës, rezultatet përfundimtare të ndeshjeve

Kanë përfunduar tre ndeshjet e javës së 17 në kuadër të Superligës së Kosovës, përcjell KosovaPress. Me fillim nga ora…

Superliga e Kosovës, rezultatet e dy ndeshjeve të sotme

Kanë përfunduar dy ndeshjet e ditës së sotme në kuadër të Supërligës së Kosovës të filluara nga ora 13:00, raporton…