Superliga e Kosovës/Fillojnë ndeshjet, garë e fortë për t’i ikur barazhit

Kanë filluar të gjitha ndeshjet e xhiros së fundit të këtij sezoni në Superligën e Kosovës, ku spikat derbi mes…

Fillojnë ndeshjet në Superligën e Kosovës

Kanë filluar pjesët e para në tri ndeshjet e Superligës së Kosovës, të cilat po zhvillohen në kuadër të xhiros…

Superliga e Kosovës, sot vazhdon xhiroja e katërt

Krahas ndeshjeve në Ligën e Kampionëve, adhuruesit e futbollit do të kenë mundësinë sot të përcjellin tri ndeshje interesante në…

Superliga e Kosovës, barazimi e shpall kampion Prishtinën

Superliga e Kosovës rikthehet sot me disa ndeshje tejet interesante në kuadër të xhiros së 35, ku edhe mund të…

Superliga e Kosovës, vazhdon xhiro e 33

Superliga e Kosovës do të vazhdoj sot me dy ndeshje interesante në kuadër të xhiros së 33. Skuadra e Ballkanit…

Superliga e Kosovës, edhe 20 minuta deri në përfundim të ndeshjeve

Momentalisht është duke u zhvilluar minuta e 70’ e tri ndeshjeve të programit të sotëm, të vlefshme këto për xhiron…

Superliga e Kosovës, tabela pas 32 xhirosh dhe ndeshjet e mbetura për Prishtinën, Dritën e Ballkanin

Dje është mbyllur xhiro e 32 në Superligën e Kosovës, ku në garën drejt titullit, Prishtina dhe Drita e vazhduan…

Superliga e Kosovës: Prishtina në vend të parë, Ballkani pëson nga Drenica

Kanë përfunduar dy ndeshjet interesante në Superligën e Kosovës, ku Drenica e ka mposhtur Ballkanin dhe Prishtina u ngjit në…

Dy takime interesante në Superligën e Kosovës

Superliga e Kosovës vazhdon sot me dy përballje interesante në kuadër të xhiros së 30. Ndeshja hapëse e këtij programi…

Prishtina-Gjilani, ndeshja e fundit e xhiros së 26-të në Superligën e Kosovës

Kryeqytetasit kërkojnë të ruajnë hapin me Dritën dhe Ballkanin para xhiros së fundit në Superligën e Kosovës. Prishtina do të…