Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Përfundojnë ndeshjet në Superligën e Kosovës, Llapi e Ballkani pësojnë humbje

Ka përfunduar xhiro e 33 e Superligës së Kosovës, ku Drenica e ka mposhtur skuadrën e Llapit, ndërsa Ballkani ka…

Sot na pret spektakli në Superligën e Kosovës

Si asnjëherë më parë, Superliga e Kosovës po bëhet nga java në javë gjithnjë e më interesante dhe e paparashikueshme.…

Superliga e Kosovës, programi i ditës së mërkure

Superliga e Kosovës rikthehet sot me disa ndeshje interesante në kuadër të programit për ditën e mërkure, përcjell KosovaPress. Drenica…

Superliga e Kosovës – Programi i ditës së shtunë dhe analizë e ndeshjeve

Superliga e Kosovës rikthehet sot me dy ndeshje interesante në kuadër të xhiros së 16. Trepça ’89, pret në shtëpi…

Vazhdon sot programi i ditës së enjte për Superligën e Kosovës

Sot vazhdon Superliga e Kosovës me dy ndeshje interesante, përcjell KosovaPress. Me fillim nga ora 13:30 zhvillohet ndeshja mes Feronikelit…

Prishtina arrin fitore në Vushtrri, merr kreun e tabelës

Kanë përfunduar ndeshjet e radhës në kuadër të javës së 24-të të Superligës së Kosovës në futboll. Prishtina ka arritur…
error: