Një grua e dehur sulmon policin në Prishtinë

Një grua në prishtinë ka sulmuar një zyrtar policor të martën rreth orës 3 në Prishtinë. Sipas policisë, gruaja ishte…

Kërkohet paraburgim ndaj burrit që sulmoi bashkëshorten

Prokuroria Themelore në Gjakovë, ka kërkuar paraburgim ndaj të pandehurit A.J., për shkak të dyshimit të bazuar se ka kryer…

Kërkohet paraburgim për burrin që sulmoi fizikisht gruan në shtëpinë e tyre në Rahovec

Prokuroria Themelore në Gjakovë, ka kërkuar caktimin e masës së paraburgimit nga Gjykata kompetente në Gjakovë, ndaj të pandehurit Sh.Th.,…

​Sulm seksual në Fushë Kosovë, arrestohet një person

Policia e Kosovës ka arrestuar një person, pasi i njëjti dyshohet se ka sulmuar seksualisht viktimën femër. Në lidhje me…

​Dërgohet në mbajtje gjinekologu që sulmoi profesoreshën

Dërgohet në mbajtje gjinekologu që sulmoi profesoreshën Profesoresha e Fakultetit të Mjekësisë, Hatixhe Latifi-Pupovci, është sulmuar fizikisht dje në vendin…

Rrahje në Pallatin e Drejtësisë, arrestohet referenti

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar një person pasi i njëjti ka sulmuar fizikisht një administrator në Gjykatën…

Haradinaj: Krimi i organizuar ka sulmuar Policinë e Kosovës

Pas sulmeve që ndodhën ndaj Policisë së Kosovës në veri të Mitrovicës ka reaguar ish-kryeministri, Ramush Haradinaj duke thënë se…

​Kërkohet paraburgim për personin që sulmoi fizikisht babin e tij

Prokuroria Themelore në Gjakovë, ka kërkuar caktimin e masës së paraburgimit nga Gjykata kompetente në Gjakovë, ndaj të pandehurit F.K., …

​Arrestohet i dyshuari që sulmoi seksualisht një burrë tjetër

Policia e Kosovës për rajonin e Mitrovicës ka arrestuar një burrë në Skenderaj pasi i njëjti dyshohet se kishte ngacmuar…

​Sulmoi gruan, arrestohet prizrenasi

Policia e Kosovës ka arrestuar një person në Prizren, pasi i njëjti dyshohet se ka ushtruar dhunë fizike dhe psikike…