Arrestohen dy persona pasi sulmuan dy të tjerë

Policia e Kosovës ka arrestuar dy persona, të dyshuar për sulm fizik ndaj dy të tjerëve. Rasti ka ndodhur në…

Një burrë sulmohet fizikisht në shtëpinë e shëndetit

Një burrë ka raportuar se dje derisa ka qenë në trajtim mjekësor në Shtëpinë e Shëndetit në Mitrovicë të veriut,…

Sulmuan dy persona, arrestohen të dyshuarit

Policia e Kosovës ka arrestuar dy persona, pasi të njëjtit dyshohet se kanë sulmuar fizikisht një burrë dhe një grua…

Deputeti Berisha kërkon nga policia që ta marrë në mbrojtje Rrahman Jasharaj

Deputeti i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës(AAK), Bekë Berisha, ka kërkuar që të ndalen sulmet fizike dhe linçimet ndaj kryetarit…