Arrestohen dy persona të kërkuar nga gjykata në Suharekë

Policia e Kosovës sot rreth orës 09:00, në Suharekë ka arrestuar të dyshuarin A.S., (28), i cili ishte në kërkim…

200 hektarë përfshihen nga zjarri në Suharekë

Fshati Studençan dhe fshati Tërnje në Suharekë janë kapluar nga zjarri gjatë pasdites të së dielës. Zëdhënësi i policisë për…