Policia dhe Dogana e Kosovës identifikojnë sasi të substancës narkotike në Vërmicë

Policia e Kosovës në bashkëpunim me Doganën kanë identifikuar substancë narkotike, e dyshuar si kokainë, në sasi prej tetë gramë.…

Paraburgim ndaj të dyshuarit për posedim dhe shpërndarje të narkotikëve

Gjykata Themelore në Ferizaj ka caktuar një muaj paraburgim ndaj një personi nën dyshimin se i njëjti ka blerë dhe…

E detyroi një grua të konsumojë substanca narkotike, u arrestua një burrë në Pejë

Një burrë është arrestuar dje në Pejë pasi dyshohet se me forcë e ka detyruar një grua të konsumojë substancë…

Substanca narkotike në Burgun e Dubravës

Në Qendrën Korrektuese të Dubravës është gjetur një sasi e substancave narkotike, ka bërë të ditur Policia e Kosovës. Policia…

Dy persona arrestohen në kryeqytet për posedim të substancës narkotike

Dy persona janë arrestuar mbrëmë në rrugën “Fehmi Lladrovci” në Prishtinë për posedim të substancës së dyshuar narkotike, marihuanë. “Janë…