Ancelotti jep dritën jeshile, pritet transferimi i madh i Real Madridit

Trajneri i Real Madridit, Carlo Ancelotti thuhet se ka miratuar idenë që klubi të nis punën për nënshkrimin e Raheem…

Sterling dhe dy yje të tjerë në radarin e Milanit

Kalimi i Milanit në duart investitorëve “Investcorp” do të bënte që shumë yje evropianë të tërhiqeshin nga kuqezinjtë, përfshirë Raheem…

Guardiola i pa sigurt për të ardhmen e Sterling

Trajneri i Man Cityt, Pep Guardiola, ka pranuar se nuk është i sigurt për të ardhmen e Raheem Sterling. Një…

City i sigurt që Sterling do të rinovojë kontratën

Kampioni anglez Manchester City është i sigurt që sulmuesi anësorë Raheem Sterling do të rinovojë kontratën e tij me klubin,…

Manchester City nuk dëshiron ta largojë Sterlingun

Pavarësisht interesimit nga Barcelona, kampioni anglez dëshiron ta mbajë yllin anglez në skuadër. Kampioni i Premier Ligës angleze Manchester City…

​Sterling preferon Arsenalin para Barcelonës

Raheem Sterling është më i hapur ndaj idesë për t’u bashkuar me Arsenalin se sa me Barcelonën. Sipas “Tuttomercatoëeb”, reprezentuesi…

Barcelona dëshiron ta huazojë Sterlingun

Ylli anglez pritet të largohet nga Manchester City, dhe aventura e re e tij spekulohet të jetë në La Liga.…

Sterling mund të largohet këtë verë nga Manchester City

Raheem Sterling ka thënë se është i hapur rreth mundësisë që të largohet nga kampioni aktual i Premier Ligës angleze…

Sterling në radarin e Barcelonës

Barcelona e ka identifikuar anësorin e Manchester Cityt Raheem Sterling si objektiv kryesor për afatin kalimtar të janarit, raporton “Mundo…

Zhbllokohet ndeshja, Anglia në epërsi ndaj Gjermanisë

Është zhbllokuar ndeshja ndërmjet Gjermanisë dhe Anglisë. Janë “Tre Luanët” ata që kanë kaluar në epërsi në minutën e 75’…