​Carabao Cup/Chelsea fiton ndeshjen e parë gjysmëfinale ndaj Tottenhamit

Chelsea fitoi ndeshjen e parë gjysmëfinale të Carabao Cup ndaj Tottenhamit me rezultat 2:0. Blutë e Londrës dominuan në tërësi…

Broja rikthehet në ”Stamford Bridge”, ja formacionet e mundshme të Chelsea dhe Southampton

Sot, me fillim nga ora 20:45 kampioni evropian Chelsea do të zhvillojë ndeshje si vendas në stadiumin “Stamford Bridge” kundër…
error: