Ka përfunduar obduksioni dhe identifikimi i viktimave nga zjarri në Tetovë

Në Institutin e Mjekësisë Ligjore ka përfunduar obduksioni i trupave të sjellë nga Tetova, pas zjarrit që shkrumboi spitalin modular,…

Në Tetovë sot marshohet në nder të viktimave nga zjarri në spitalin modular

Në rrjetet sociale”, Ballistët kanë bërë të ditur se pas namazit të Xhumasë në ora 13:30 nga sheshi Iliria do…

Zjarrfikësi tregon për intervenimin në spitalin modular të Tetovës: Prioritet i yni ishte t’i nxjerrim pacientët më shpejtë

Uka Aliti nga Njësiti Zjarrfikës i Tetovës ka thënë se derisa kanë intervenuar mbrëmë në spitalin modular të Tetovës, prioritet…

Osmani: Bashkëndjejmë me familjet që humbën të afërmit nga shpërthimi në spitalin modular në Tetovë

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani ka ngushëlluar familjet, presidentin e Maqedonisë së Veriut, Stevo Pendarovski dhe kryetaren e Tetovës, Teuta…

Zjarri në spitalin modular në Tetovë, muaj më parë ishin konfirmuar gabime gjatë ndërtimit të tij

https://youtu.be/TGtbWn8vBU8 Një shpërthim i zjarrit që ndodhi mbrëmjen e së mërkurës në Spitalin Modular në Tetovë, mori jetën e dhjetëra…
error: