Prezantohet Plani i Fizibilitetit për Spitalin e Prishtinës

Komuna e Prishtinë sot ka prezantuar Planin e Fizibilitetit për Spitalin e Përgjithshëm të Prishtinës, për të cilin u tha…

Ministrja ​Manastirliu do të vizitojë homologun Latifi në QKUK

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale të Shqipërisë, Ogerta Manastirliu do të vizitojë ministrin Rifat Latifi në QKUK. Ajo tha…

​Ismaili premton ndërtimin e spitalit të Prishtinës

Kandidati për kryetar të Prishtinës nga Partia Demokratike e Kosovës (PDK), Uran Ismaili ka premtuar ndërtimin e spitalit të Prishtinës.…