Tre persona bëhen për spital pas mosmarrëveshjes në lift, arrestohen dy prej tyre

Policia ka informuar sot se dy persona janë arrestuar në Fushë-Kosovë, pasi pas një mosmarrëveshjeje në liftin e një objekti…

U rrahën vëlla e motër në Podujevë, u bënë për spital

Vëlla dhe motër janë rrahur mbrëmë në Podujevë, me ç’rast është arrestuar e dyshuara. Sipas Policisë, të dyshuarit kanë pranuar…

Berlusconi shtrihet sërish në spital, në repartin intensiv

Ish-kryeministri italian, Silvio Berlusconi, për të katërtën herë është në terapi intensive. “Silvio Berlusconi është në një gjendje stacionare, por…

Selia e Shenjtë: Ati i Shenjtë ndodhet në spital për disa kontrolle të planifikuara

Papa Françesku është shtruar në spital pasditen e së mërkurës. Selia e shenjtë në njoftimin e saj bën të ditur…