Brozovic reagon pas spekulimeve mbi të ardhmen e tij

Mesfushori kroat Marcelo Brozovic dëshiron të qëndrojë tek kampioni italian Inter, ku edhe është në bisedime për të rinovuar kontratën…

LDK nuk bën koalicion me asnjë parti për balotazh, Haziri i quan spekulative deklaratat e Bislimit

Nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës(LDK), Lutfi Haziri pas mbledhjes së kryesisë bëri të ditur se kjo parti nuk do…

Spekulimet rreth transferimeve të mundshme në merkaton e janarit

Bota e futbollit sjell shumë gjëra interesante dhe padyshim që transferimet janë pjesë e tyre. Merkato e janarit tanimë është…
error: