Broja kundër Xhakës, ja formacionet zyrtare të Arsenal dhe Southampton

Me fillim nga ora 16:00 do të fillojë ndeshja mes skuadrës londineze Arsenal dhe Southamtpon, e vlefshme kjo për xhiron…

Broja hyn në histori të Premier Ligës, shënon gol për Southampton

Momenalisht është duke u zhvilluar ndeshja mes skuadrës së Southampton dhe asaj të Brighton, ku nikoqirët janë në avantazh prej…

Liverpooli shënon fitore ndaj Southampton, i afrohet Chelseat në tabelë

Gjigandi anglez Liverpool ka shënuar sot fitore me rezultat të thellë 4:0 kundër skuadrës së Southampton, e vlefshme kjo për…

Van Dijk thellon epërsinë e Liverpoolit kundër Southampton

Nuk kanë të ndalur golat në “Anfield Road” ku nikoqirët kanë shënuar edhe golin e katërt. Mbrojtësi holandez Virgil Van…

Përfundon pjesa e parë, ky është rezultati i ndeshjes Liverpool-Southampton

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen mes Liverpoolit dhe skuadrës së Southamptonit, ku momentalisht nikoqirët gjejnë vetën në epërsi…

Liverpooli thellon epërsinë kundër Southamptonit

Është shënuar goli i dytë në stadiumin “Anfield Road” ku nikoqirët kanë thelluar epërsinë në dy gola. Gjigandi anglez Liverpool…

Bie goli i parë në ndeshjen mes Liverpool dhe Southampton

Ende pa kaluar minuta e 5’ e ndeshjes nikoqirët arrijnë të zhbllokojnë rezultatin. Gjigandi anglez Liverpool ka kaluar në epërsi…

Fillon ndeshja mes Liverpool dhe Southampton

Ka filluar ndeshja interesante në stadiumin “Anfield Road” mes gjigandit anglez Liverpool dhe skuadrës së Southampton. Kjo përballje është e…

Liverpool dhe Southampton publikojnë formacionet zyrtare, starton Armando Broja

Me fillim nga ora 16:00 do të fillojë ndeshja më interesante e programit të sotëm të Premier Ligës angleze, ku…

Premier Liga angleze, ndeshja kryesore ajo mes Liverpool dhe Southampton

Premier Liga angleze rikthehet sot me disa ndeshje tejet interesante në kuadër të xhiros së 13 të sezonit 2021/22. Ndeshja…