Pas humbjes kundër Brentford, Chelsea kërkon fitoren kundër Southampton, ja formacionet zyrtare

Sot me fillim nga ora 16:00 do të zhvillohet ndeshja mes skuadrës së Southamptonit dhe kampionit evropian Chelsea, e vlefshme…

Chelsea shkatërron Burnleyn, Broja me Southamptonin pësojnë humbje të thellë kundër Aston Villas

Kanë përfunduar disa nga ndeshjet e sotme të Premier Ligës angleze, ku kemi disa rezultate tejet interesante. Fillimisht, ndeshja që…

​Broja gjen golin edhe në FA Cup, shënon ndaj West Hamit

Southamptoni ka kaluan në çerekfinale të FA Cup pas ka triumfuar me rezultat 3-1 ndaj West Ham Unitedit. Në mesin…

Broja me Southamptonin mposhtin Norwichin e Rashicës

Ka përfunduar ndeshja mes skuadrës së Southampton dhe asaj të Norwich, e vlefshme kjo për Premier Ligën angleze. Pas plot…

Broja kundër Rashicës, ja formacionet zyrtare të Southamptonit dhe Norwichit

Sonte me fillim nga ora 21:00 do të fillojë ndeshja mes skuadrës angleze Southampton dhe asaj të Norwich Cityt, e…

United vazhdon me barazime, lëshon pikë kundër Southamptonit

Ka përfunduar ndeshja në stadiumin “Old Trafford” mes gjigandit anglez Manchester United dhe skuadrës së Southamptonit, ku të dy skuadrat…

Barazohet rezultati mes United dhe Southamptonit

Është barazuar rezultati në stadiumin “Old Trafford”, ku mysafirët kanë shënuar golin e parë të ndeshjes. Skuadra e Southamptonit është…

Mbyllet pjesa e parë, ja rezultati mes United dhe Southamptonit

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen mes Manchester United dhe Southamptoni, ku nikoqirët vazhdojnë drejt zhveshtoreve me epërsi minimale.…

Zhbllokohet rezultati mes United dhe Southampton, ja goli

Është zhbllokuar rezultati në stadiumin “Old Trafford”, ku tani nikoqirët gjejnë vetën në epërsi prej një goli. Gjigandi anglez Manchester…

Hasenhuttl vazhdon t’i besojë Brojës, fillon ndeshjen nga fillimi kundër Manchester United

Ka filluar ndeshja hapëse e programit të sotëm të Premier Ligës angleze, ku në stadiumin “Old Trafford” Manchester United pret…